Megoldott

Évek óta rendezetlen vasúti töltés

A Mexikói úti töltés oldalán már vagy két éve nem takarítottak. A töltés oldala már a kommunális hulladék alternatív lerakóhelye. Van itt levágott ágakból halom, tavalyelőtti kimustrált karácsonyfa, és szeméthegyek mindenütt. Írtam az Önkormányzatnak, a MÁV-nak, a Közterületnek, de mindenki a másikra hárítja a feladatot. Jó lenne, ha végre valaki fogná a munkakesztyűt, és eltakarítaná a szeméthegyeket. Ezek a képek csak az Egressy és a Thököly között készültek. De mi van a töltés többi részén? Jobb nem tudni.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • arozsas Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tavaly ősszel kitakarították a töltés oldalát.
  • Molnár Orsolya hozzászólt a bejelentéshez.

    Borzasztó ez a helyzet. Én a Francia úton lakom, ott is mindenütt szemét, az Ajtósi Dürertől az Egressy-ig. Én is levelezgetek Önkormányzat, MÁV, Kormányhivatal illetékesei. Én nem hiszem el, hogy ha...
  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A rendelkezésünkre álló adatok alapján a jelzett terület a MÁV Zrt. kezelésében lévő ingatlan, így bejelentését illetéke
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • arozsas Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az Önkormányzatnak írtam egy levelet. Ők kijöttek, megnézték és írtak egy felszólítást a MÁV-nak, hogy tisztítsák meg a töltést. Ennek már több mint egy hónapja. A múltkor hívtam azt az ügyintézőt, ak...
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Történt azóta valami előrelépés az ügyben?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    VL
    A MÁV -nak nem felszólítás kell, hanem pénz. Reklamáljon Orbán gazdánál.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Olvasgad a hulladéktörvény 61. §-át, és majd rájössz, mi az Önkormányzat dolga. Az ügyben hatósági eljárásnak van helye, melyet a kerületi jegyzőnek kell lefolytatnia.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    MÁV feladata. Nem kerületi dolog.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • arozsas Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére