Megoldott

Nehezen észrevehető üvegfelület

Anonim Járókelő

Az Albertfalva utca villamosmegálló belvárosi irányú peronján lévő utasváró üvegfelületeiről lemaradtak azok a korong alakú matricák, melyekkel az üvegfelület szélét jelzik. Mivel a felületek meglepően tiszták, elég nehéz észrevenni az üveget, főleg sötétben, így kérem pótolják ezt a hiányosságot!
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 209

Hozzászólások

  • Csizmár Imre hozzászólt a bejelentéshez.

    Nyisd ki a szemed...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a gyors intézkedést, valóban elkészült!
  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt címzett.

    Munkatársaink kijavították az önök által jelzett hibát.

    Üdv.

    Peter SZABO
    Karbantartó | Maintainer
    JCDecaux - Műszak | Technical
    6 Kén street - 1097 Budapest - Hungary
    Mobile : 36
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Ügyfélszolgálat"-ról "JCDecaux"-ra.

  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez inkább JCDecaux, nem?
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére