Megoldatlan

szemétdomb

Anonim Járókelő

A jelölt területen, konkrétan a szemétdomb mögött lakóház áll. Az itt lakók hordták ide az elmúlt egy év alatt a szemetet. A vasutat - mivel az ő területe - már kerestük ez ügyben, de válaszra sem méltattak.
És nem csak a szemét a gond. A rágcsálók elszaporodtak, ellepték a környéket. Látványnak is gusztustalan. Itt valaha játszótér volt :(

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Valami történik! Itt járt egy csapat a vasúttól, fegyveres vasútőrökkel és a rendőrséggel. Állítólag július 31-ig el kell hagyniuk a területet, kaptak írásos felszólítást is. A környék lakói - köztük...
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, június 18-an elkuldtuk nekik is.
  • Kristóf Anna hozzászólt a bejelentéshez.

    Bejelentette esetleg a máv-nak?
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Csaba!
    Változott. Sajnos. Már sátor is van. És mivel a vasút illetékes munkatársai megpróbáltak "rendet teremteni", a fizetés nélkül vételezett áram és vízszolgáltatásról lekötötték a fogyasztó...
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt bejelentő!
    Változott azóta a helyzet valamit?
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Kristóf Anna hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha a MÁV a terület tulajdonosa, akkor hiába keresik az önkormányzatot. Tegyen feljelentést a MÁV ellen.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére