Válaszra vár

Rothado avar

A Stoczek utcaban osszel lehullott levelek a padka es a zoldterulet (sav) kozott rohadnak. Eleg nagy teruletet boritanak be. Saras, csuszos felulet, ahol egyenkent is sok helyen osszegyulik az esoviz. A szomszedos Lagymanyosi utcaban mar eltakaritottak, amennyire az ott oarkolo autokrol lehetett.
Egyreszt csuszis, saras az esos idoben, masreszt csunya, elhanyagolt latvany.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Stoczek u. 2-4

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2019.03.18. 18:51 >>>
    FROM:
    Image data has been attac...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére