Megerősítésre vár

Hiányzó fa

Tisztelt illetékes!
Az Erzsébet krt. 51 előtt az egyik fának csak a csonkja maradt meg. Kérem pótolják.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Erzsébet krt. 51

Hozzászólások

  • Acsai Milán visszajelzésére vár.

  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00043018 számú bejelenté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: B László
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gallyazás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Árpád Fejedelem útja (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Felüljáró (Gyömrői út) (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére