Megoldásra vár

Hiányzó fa

Anonim Járókelő

Kivágták egy fát a Bajza utcában, a csonk ott maradt és nem ültettek helyette újat.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Városligeti fasor 16

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00043003 számú bejelentésre az alább
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére