Válaszra vár

Szemét halmok az utcán

Az Ásvány utca üresen álló üzlethelyisége előtti területen gyűlő szemetes zsákok...

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Ásvány u. 30

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVII. kerület"-ra.

  • Sélley Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Tűzeset utáni romhalmaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Bakancsos utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    útszéli szemétdombok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Határmalom utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére