Válaszra vár

Műanyag cső a fa körül

Kérem, szíveskedjenek levágni a fa törzséről a műanyagot!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Dési Huber u. 2

Hozzászólások

  • Dobos Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újra küldeni!
  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "IX. kerület"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00042940 számú bejelent
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a fa már teljesen kinőtte ezt a csövet, így sajnos már csak kárt okoz benne.
  • Anonim felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    A képen nem látom pontosan, hogy itt mi a helyzet, de általában azért raknak ilyesmit a fa törzse köré, mert a közmunkások a fűnyírás közben szétroncsolják a fa kérgét, megölve azt.
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fűnyírás felázott talajon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Vendel utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Törött pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Dési Huber utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elzárhatatlan ivókút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Epreserdő utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére