Megoldott

Mély kátyú

Nagy és mély kátyú van az út közepén.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Páskomliget u. 57

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Fotó.
  • Hétfői Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Állítólag ezt megcsinálták.
  • XV. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Szia Anta!
    Az esettel kapcsolatos blogposztunk (http://bit.ly/15kervalasz) és az önkormányzat munkatársával történt személyes egyeztetés folyományaként az alábbi levet kaptuk a jegyzőtől. Hamarosan so...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

    Kedves Bejelentőnk!
    Az idén januárban a XV. kerületi Önkormányzattal történt személyes találkozónk és egyeztetésünk óta azon dolgoztunk, hogy választ adjon a kerület a felhasználóink bejelentéseire. A
    ...
  • XV. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza:
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dobos Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újra küldeni!
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XV. kerület"-ra.

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére