Megoldásra vár

Balesetveszélyes be nem látható kereszteződés

Tisztelt jarokelo.hu!

Szeretném felhívni figyelmüket a lakóhelyem előtt található balesetveszélyes járdaszakaszra. Az óbudai Kiscelli utca 94., illetve a Bécsi út kereszteződésében található sarkon, a KRESZ szabályait be nem tartva rendszeresen állnak meg gépjárművek. Ez azért probléma, mert a Bécsi útról, az itt parkolók, a kis ívben jobbra kanyarodóakat hirtelen fékezésre kényszerítik, valamint nagyban korlátozzák a kereszteződés beláthatóságát, ráadásul a gyalogosok is (zöld jelzés esetén) előszeretettel rövidítik le itt a gyalogos átkelőhelyen való átjutást. Nap mint nap látom, hogy sokat számára ez gondot okoz, annak ellenére, hogy esetleg közvetlen módon ebből nem származott baleset. Tudom, a tengernyi teendő mellett ez eltörpül, de egy darab forgalomterelő korlát elhelyezésével nagyban hozzájárulna a kerület, a lakók és idelátogatók testi épségének megőrzéséhez. Mellékletként csatolom az érintett útszakasz Google utcaképét és példaként két szabálytalankodót.

Köszönettel:
Troznai Ádám Béla

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kiscelli u. 94

Hozzászólások

  • Troznai Ádám Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Következő.
  • Troznai Ádám Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Következő.
  • Troznai Ádám Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Következő.
  • Troznai Ádám Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Következő.
  • Troznai Ádám Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Következő.
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Tájékoztatom, hogy Felügyeletünk illetékes osztálya meg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Troznai Ádám Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor betonozzanak oda egy rendőrt vagy egy közterest. A kátyúkat sem kell befoltozni, azokba is állítsanak egyesével egy-egy hatósági személyt.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    Hivatkozva a 42937-es számú bejelentésre, a következő választ adjuk:

    A Kiscelli utca része a fizető parkolóövezetnek, így a várakozóhelyek egyértelműen jelölve vannak burkol
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Rindt Renáta hozzászólt a bejelentéshez.

    Én is az utcában lakok és teljesen egyetértek a bejelentéssel. Mindezek mellett felettébb bosszantó, hogy sokszor nem csak a ki-be szállás idejére állnak meg ott, hanem ünnepekkor napokig hagyják ezen...
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Troznai Ádám Béla bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gyom

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Tamás
    Mozaik utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rozsdás oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Törött jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére