Megoldásra vár

Auchan aquincum Záhony utca felöli körforgalom

Anonim Járókelő

Hónapok óta tátong egy bazi nagy feketelyuk az aquincumi Auchan Záhony utca felöli körforgalmának egyik kijáratánál (lásd képek).

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, 1031

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Vásárlónk!

    A 2019. március 14.- én kelt Internetes levelét köszönettel megkaptam,
    melyre a következőt válaszolom Önnek.
    Sajnálattal olvastam, hogy áruházunk parkolójában, belehajtott egy ká
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Auchan

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Auchan"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére