Válaszra vár

Eltűnt pollerek

Tisztelt Illetékes!
A Felsőmalom utca és a Vágás utca kereszteződéséből eltűnt 2 db poller. Kérem, hogy ezeket minél előbb pótolják!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Vágás u. 56

Hozzászólások

  • Füleki Flavián elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Erdősi Mátyás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Napellenző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Rákosi út (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Monoki utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére