Megoldott

Kátyúk

Anonim Járókelő

A Vas Gereben utca József Attila és Üllői út közötti szakasza kritikus állapotba kezd kerülni, lassan több a lyuk rajta, mint egy ementáli sajton. Javasolnám az út teljes felújítását.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, XIX. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hétvégén jártam arra, úgy ahogy de befoltozták a nagyobb lyukakat.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Éppen tegnap május 1-én jártam erre, be is küldtem a fotókat a kátyúkról.
    Jelentem semmi változás, keréktörő kátyúk tucatszám.

    Esőben életveszélyes!!!!!!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Éppen tegnap május 1-én jártam erre, be is küldtem a fotókat a kátyúkról.
    Jelentem semmi változás, keréktörő kátyúk tucatszám.

    Esőben életveszélyes!!!!!!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Éppen tegnap május 1-én jártam erre, be is küldtem a fotókat a kátyúkról.
    Jelentem semmi változás, keréktörő kátyúk tucatszám.

    Esőben életveszélyes!!!!!!
  • XIX. kerület Kispest Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Keller László!

    Köszönjük a Vas Geregen utca úthibáira figyelmünket felhívó bejelentését. Az útjavítási munkálatok megrendelése megtörtént egy korábbi szakmai felmérés alapján. A kivitelezést...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispest Önkormányzata

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tárgyi problémával érintett Vas Gereben utca Újpest közigazgatási határán kívül esik – Kispest része -, így IV. kerület Újpest Önkormányzata nem jogosult az intézkedésre.

    Üdvözlettel:
    Gerstmayer Jáno...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Tengelygyilkos útszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Katica utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Tengelygyilkos útszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Katica utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hatalmas kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Hamvas utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére