Megoldott

Veszélyes a Kisrókus utcában a járda, különösen sötétben

A Kisrókus utcában zajlik a járda felújítása, rengeteg lyuk, kátyú, emelkedő van, viszont a Margit körúttól induló első 2-300 méteren este nincs közvilágítás (látszik a fotón, hogy az utca elején van egy lámpaoszlop, több nincs). Amikor arra jártunk, épp elesett egy idősebb úr a sötétben a másik képen látható buckás részén a 15/b előtt. Néhány házzal arrébb fel fogják állványozni az épületet, már rögzítették az állványtartókat, ez is elég durva akadálypálya a sötétben. Nagyon veszélyes!!!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kis Rókus u. 15

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Borbála!
    Még tart az adóbevallási időszak, ha eddig nem rendelkeztél az adód 1%-áról, akkor gondolj ránk, hogy a jövőben is segíthessük a bejelentések megoldását.
    Adószámunk: 18627239-1-41.
    Vag...
  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma az Önkormányzattól érkező válasz alapján megoldódott.

    Üdvözlettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. Közterületbejelentés Feldogozó Csapata
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az
    Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Jenei Borbála bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    7
    Megoldásra vár
    7

    Elhanyagolt állapotok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Kelemen László utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gazos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Mammut Bevásárló- és Szórakoztató Központ
    Széna tér (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szűk lezárás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dániel Zoltán
    Illetékes: Budapest Közút
    Varsányi Irén utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére