Megoldott

Elhagyott rendszám nélküli törött autó

Anonim Járókelő

Hetek óta áll a tüzér utcában a képen látható törött autó.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Tüzér u. 7

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Még tart az adóbevallási időszak, ha eddig nem rendelkeztél az adód 1%-áról, akkor gondolj ránk, hogy a jövőben is segíthessük a bejelentések megoldását.
    Adószámunk: 18627239-1-41.
    Vagy ha már...
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott! Az autó már nincs az utcában.
  • Bhakta das Prabho hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez szerintem megoldott.
    A felügyelet biztos nem fogja elszállítani, mert érvényes a műszakival rendelkezik!
    Van rajta forgalmi rendszám!
    A közlekedést nem akadályozza!
    Nagy értékű autó amit a tulajdo...
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Ktf 13 hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelentést!
    A Budapest, XIII. Tüzér utca 7. szám előtt álló gépkocsi tulajdonosát Budapest Főváros XIII. Kerületi Közterület-felügyelet kiértesítette, felszólítva a jármű eltávolítására.
    ...
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére