Megoldott

Kerékpársávba behajló faág

A Bajza utca 18. előtti kerékpáros lámpánál egy, a fáról félig letört ág behajlik a kerékpársávba.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Bajza u. 18

Hozzászólások

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez gyors volt!
  • Fülöp Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00042506 számú bejelent
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Varga Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Városligeti Fasor (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Acsai Milán
    Bajcsy-Zsilinszky út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére