Megoldott

Kátyú a rakparti bicikliúton

Budapest egyik legforgalmasabb (és egyik legrosszabb állapotú) bicikliútjának teljes szélességében húzódik ez a kátyú, mindenféle jelzés nélkül már napok óta. Az egyértelműen látszik, hogy nem magától keletkezett, persze munkást még nem láttam azóta a közelében. A percenként elhaladó biciklishullámok folyamatosan mélyítik a gödröt. Lassan az országúti kerék el fog akadni benne. Én személy szerint tegnap egy óriási durrdefekttel, és a hátsó felni csorbulásával megúsztam. A pontos hely a Rudas fürdővel szembeni rakparti bicikliút (kb a buszmegállónál). Lehet tudni erről valamit? Remélem még egy baleset előtt megoldják...

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Kiszel Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma reggel láttam, hogy kijavították a hibát, de nem álltam meg képet csinálni.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Klaniczay János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hatalmas kráterek a parkolóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Bikás park (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére