Megoldott

Nem működik a világítás

Csepelen a Karácsony Sándor utcai Sétáló utcában nem világítanak a lámpák a templom felé fordulva a lépcső bal oldalán. Kérem, tegyék meg a szükséges intézkedéseket a probléma megoldása érdekében! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 88/a-88/b

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre társaságunk rés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Bardócz Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Továbbra sincs közvilágítás a Daru-dombom

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Dunadűlő út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpa - Juhász Gyula utca 6.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közvilágítás burkolata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Sibrik Miklós út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére