Megoldott

Nem működő közvilágítás

Kispesten a Fő utca - Nádasdy utca kereszteződésben az oszlopon lévő egyik közvilágítási lámpa legalább 15 napja nem működik. Kérem, tegyék meg a szükséges intézkedéseket a probléma megoldása érdekében.
Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Fő u. 143

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Na ez gyors volt, köszönöm! :O
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2019.02.26- án megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Bardócz Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Jókai utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    3 kiégett lámpatest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szabó Ervin utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére