Megoldott

Csikkgyűjtőnek használt oszlopok

A Ferenczy István utca és Magyar utca sarkánál elhelyezett oszlopokról egy kivételével hiányzik az oszlopdísz, ami miatt az oszlopokat cigarettacsikk gyűjtőnek használják. A csikkeket eltávolítani, a díszeket pótolni kellene. Továbbá a legutolsó oszlop hiányzik, azt is pótolni kellene.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, V. kerület

Hozzászólások

  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    A hibát nagyon profin kijavították: a 3 oszlop helyett 8 db új oszlop került kihelyezésre.
  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet csak romlott, a 3. oszlop (amelyiken van oszlopdísz) is kidőlőben van.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető

  • Szabó Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Demszky-karó

    Beküldés ideje:
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    Aulich utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhanyagolt szemétgyűjtők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Váci utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére