Megoldott

tábla

Tisztelt illetékes!
A Kőrösy József utca és az Október huszonharmadika utca sarkán, az Allee előtt az egyik tábla meg van dőlve. Kérem állítsák vissza függőlegesbe.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kőrösy József u. 7-9

Hozzászólások

  • Sutus Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldották. Köszönöm az intézkedést!
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére