Megoldott

Beszakadt aknafedél

A Dvorák Sétányon a térképen jelzett területen nagy felületen beszakadt egy aknafedél. A könnyebb beazonosíthatóság kedvéért az utcakép (bár az építkezés miatt már nem így néz ki a környék, de attól még így beazonosítható): https://goo.gl/maps/DRmnDbLAbFN2

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dózsa György út 76

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • B László hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem tudom a jarokelo.hu-nak köszönhetem-e (szerintem igen), de ma reggelre megcsinálták. Köszönöm!
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Le Marietta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • B László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére