Megoldatlan

Pollerekért kiáltunk

Frissítés 2019.05.21
Tisztelt Molnár Gábor!

A probléma nem oldódott meg, továbbra is rendszeres az ott parkolás.
Az egész kerületet nem is kell pollerekkel ellátni, de itt előtte és utána is vannak pollerek így a köztes szakaszon is teljes mértékben megoldható lenne a telepítésük. Viszont ha pollereket nem is hajlandóak telepíteni a lekopott sárga festést igazán megújíthatnák.
------------------

Tisztelt Illetékes!

A Dessewffy utca Bajcsy-Zsilinszky út felőli végén egy foghíjtelek előtt, néha már annyi hely sincs, hogy egy gyalogos elférjen a fal és az autók között. Egy babakocsisról vagy egy kerekesszékesről pedig ne is beszéljünk, esélytelen, hogy elférnének.
Az útszegélyen még fellelhető néhol nagyon halványan egy kis sárga festék, de az szinte teljesen lekopott. Megállni tilos tábla van a sarkon, de az úgy látszik, hogy nem ér semmit.
Szeretném kérni, hogy ezen a hiányzó szakaszon is telepítsenek pollereket, elegünk van már, hogy nem lehet elférni a járdán. Ha már itt járnak, kérem, hogy a meglévő pollerek között a hiányzókat is pótolják.
Köszönöm szépen a probléma megoldása érdekében tett intézkedésüket!

Előzmény: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/31602/jardafoglalok-a-dessewffy-utcaban

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Dessewffy u. 9

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Jelenleg sincsenek még itt pollerek.
    Szerintem megoldatlanul zárható, az illetékes nem szeretne változtatni a helyzeten. :(
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/31602/jardafoglalok-a-dessewffy-utcaban
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A parkol6-ot is meg lehetne próbálni lekopott festes cimen..
  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    2019.06.04. 12:28
  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma 12:44-kor...
  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    "gyakorlatilag megszűnt"
  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    2019.05.28. 12:26.
  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    2019.05.22. 18:50.
  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    2019.05.22. 10:27
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Amúgy szerintem igenis el lehet látni az egész kerületet pollerrel. :)
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! A Dessewffy utca Bajcsy-Zsilinszky út felőli végén egy foghíjtelek előtt, néha már annyi hely sincs, hogy egy gyalogos elférjen a fal és az autók között. Egy babakocsisról vagy egy kerekesszékesről pedig ne is beszéljünk, esélytelen, hogy elférnének. Az útszegélyen még fellelhető n...

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Fénykép: 2019.05.20. 16:12:37
  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Molnár Gábor!

    A probléma nem oldódott meg, továbbra is rendszeres az ott parkolás.
    Az egész kerületet nem is kell pollerekkel ellátni, de itt előtte és utána is vannak pollerek így a köztes...
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gábor Molnár hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A rendszeres fokozott ellenőrzés eredményeképpen a járdán való parkolás gyakorlatilag megszűnt.
    Sajnos az egész kerületet nem lehet pollerekkel ellátni.

    Üdvözlettel:
    Molnár Gábor...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    És mi van, ha a Budapest Közútnak megy el? Ha jól rémlik, Ferencváros kivételével ők gondozzák ezt a kérdést. (Csabának mondom, hogy sárga a villamos... :))) De talán...)
  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ügyben semmi változás nem történt.
  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezek szerint akkor nem várható pollerek telepítése a jelzett szakaszra? Azzal, hogy rendszeresen ellenőrzik ugyan úgy rendszeresen odaállnak. Ha ott lennének a pollerek ez megszűnne és a gyalogos is b...
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Dobos Ágnes - Terézvárosverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy az Ön által tett bejelentést kivizsgáltuk, a helyszínt és annak környékét rendszeresen ellenőrizzük, több esetben kezdeményeztünk intézkedést a szabálytalanul...
  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    IMG_20190222_110418
  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    IMG_20190220_071117
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Bardócz Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére