Válaszra vár

útszéli szemétdombok

Anonim Járókelő

Útszéli szemétdombok a Határmalom út környékén.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Határmalom u.

Hozzászólások

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére