Megoldásra vár

Hiányzó fa

Kérem, hogy ültessenek egy új fát az Andrássy út szélére az Operaházzal szemben.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Andrássy út 25

Hozzászólások

  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00041774 számú bejelenté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére