Megoldott

Veszélyes hinta az Almássy téri játszótéren!

A játszótér hintájából feltehetőleg rongálás következtében hiányzik a kiesést meggátló rúd elöl és hátul, így a hinta igen veszélyes a kisgyermekekre! Kérnénk a pótlását!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Almássy tér 1

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST-00041717

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST-00041717 azonosítószámú, Budapest Almássy téri hinta ül
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Oláh Márk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szobor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Henriette
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Jósika utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Flower pole damaged

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Altmayer David
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Akácfa utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére