Megoldatlan

Állandó szemét

A megjelölt kis sikátoros utcában - gondolom a nagy forgalmú közeli buszmegállók miatt - állandó az eldobált szemét.

Az illetékes, kérem időnként takarítsa ki a helyet.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Hozzászólások

  • Nagy Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    @Rákosmente, köszönöm a választ, és Értesítették őket már?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Cím!
    Köszönjük bejelentését. A kérdéses utcaszakasz jobb oldala (ha a Zrínyi út felől nézzük) két ingatlannal határos.

    A két ingatlan (127603 hrsz., 127594/203 hrsz.) használója köteles a k
    ...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Nagy Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét, a kukát nem ürítik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét, a kukákat nem ürítik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Kaszáló utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Ferihegy szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Bélatelepi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére