Megoldott

rendszám nélküli autó

Rendszám nélküli autó parkol a Mohács u.15 sz.előtt.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Mohács u. 15

Hozzászólások

  • Sutus Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már a helyszínen.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Ktf 13 hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelentő tájékoztatását. Budapest Főváros XIII. Kerületi Közterület-felügyelet a hatályos jogszabályoknak megfelelően felszólította a jármű tulajdonosát az autó elszállítására, amennyiben...
  • Füleki Flavián elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • András Bognár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére