Válaszra vár

Cigarettacsikkek a Váci úton

Anonim Járókelő

A Váci út 13. kerületi részén a fahelyek tele vannak szeméttel, főleg cigatetracsikkel, régóta nem volt takarítva.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 14

Hozzászólások

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerület - Környezetvédelem"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére