Megoldásra vár

Régi ronda rozsdás oszlopok

Javában tart a vasúti felújítás Rákosmentén. A Jászberényi úti felüljáró és az egykori Danone gyár közötti szakaszon, a MÁV területén, a sínek mellett még végig ott állnak ezek a régi ronda rozsdás villanyoszlopok. Kibelezve, rohadásnak indulva árválkodnak. Kérem, hogy a vasúti felújítás részeként szíveskedjenek ezeket is eltávolítani!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Keresztúri út 208

Hozzászólások

  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldásra vár.
  • Biciklis Anita visszajelzésére vár.

  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a tárgyi bejelentést, amellyel kapcsolatosan tájékoztatjuk, hogy a felújítási munkálatok végeztével, az illetékesek, minden bizonnyal el fogják távolítani a régi oszlopok
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    További képek.
  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére