Megoldott

Szép kátyú az út közepén (~50*100 cm)

Szép kátyú az út közepén (~50*100 cm), a mérete az idő előrehaladtával a többszörösére nőhet (és szerintem sajnos biztosan fog is).

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, VIII. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • eltávozott/lelépett felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    vaandor: mindképpen érdemes itt bejelenteni, így talán tudni is fognak arról, hogy valaki korábban trehány munkát végzett!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Na, ha ez kell, kimegyek holnap én is lefényképezni, ami itt Csillaghegyen (Ürömi út aljában) van. Ehhez hasonlít, csak 0,5 * 4 méter széles. A szembesáv munkagödréhez vezetett hetekkel ezelőtt, és va...
  • Nagy Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Micsoda példás gyorsaságú reagálás történt itt :)
    Nagyon szuper!
  • eltávozott/lelépett felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük! :)
    Nélkületek szerintem idén biztosan nem csinálták volna meg...
  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központ hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését, munkatársaim a kátyút a mai napon helyreállították.

    Üdvözlettel:
    Józsefvárosi Városüzemeltetési Szolgálat
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület

  • eltávozott/lelépett felhasználó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére