Megoldásra vár

Hiányzó lyukasztó szimbólum

A Széll Kálmán téri jegylyukasztók közül a jobb szélső tetejéről hiányzik az ezt bemutató emléma és oszlop.
Kérem, hogy pótolják.

Továbbá érdeklődnék, hogy mikor tervezik megújítani/felújítani az M2-es utastájékoztató elemeit, ami jó magyar szokás szerint a megfelelő üzemeltetés és karbantartása elmaradása miatt a vonal felújítása óta csak kopik, fakul, rongálódik és fogy?

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér 1025

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0004078/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00041517

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet eljuttattunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A társaság
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rosszul záródó ajtó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pasaréti út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Utasváró javítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére