Megoldott

Szemét az Opera sarkán

Kérem, hogy takarítsák el az illegálisan elhelyezett kommunális hulladékot az Opera sarkáról.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Andrássy út 27

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték!
  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére