Megoldatlan

Megdőlt korlát, Elhagyott kerékpár

Frissítés: 2019.06.24.
"Javaslom ezt elküldeni a Budapest Közútnak azzal, hogy nemrég megrongálódott a korlát, és ha már cserélik, ezt a szemétnek látszó tárgyat is kidobhatják."
-----------------
Elhagyott roncskerékpár a Népszínház utcában, hátsó kereke már nincs is meg, jól láthatóan gazdátlan. Kérem, az illetékesek gondoskodjanak a roncs eltávolításáról. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Népszínház u. 30

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Az elhagyott kerékpár a 2013. évi V. törvény a Polgári Törvénykönyvről Ötödik könyv Dologi jog XVII. fejezete alapján talált dolognak minősül, amire t
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Hipp Hoppgéza hozzászólt a bejelentéshez.

    Jogi értelemben a kerékpár nem távolítható el, mert nem köztulajdon.. Ha elviszi a BK vagy az önkormányzat, akkor lopás...
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Kerékpárút"-ról "Járda"-ra.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés nevét "Elhagyott kerékpár"-ról "Megdőlt korlát, Elhagyott kerékpár"-ra.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "Elhagyott roncskerékpár a Népszínház utcában, hátsó kereke már nincs is meg, jól láthatóan gazdátlan. Kérem, az illetékesek gondoskodjanak a roncs eltávolításáról. Köszönöm!"-ról "Frissítés: 2019.06.24. "Javaslom ezt elküldeni a Budapest Közútnak azzal, hogy nemrég megrongálódott a korlát, és ha már cserélik, ezt a szemétnek látszó tárgyat is kidobhatják." ----------------- Elhagyott roncskerékpár a Népszínház utcában, hátsó kereke már nincs is meg, jól láthatóan gazdátlan. Kérem, az illetékesek gondoskodjanak a roncs eltávolításáról. Köszönöm!"-ra.

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Javaslom ezt elküldeni a Budapest Közútnak azzal, hogy nemrég megrongálódott a korlát, és ha már cserélik, ezt a szemétnek látszó tárgyat is kidobhatják.
  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A Polgármesteri Hivatal Hatósági Ügyosztályának tájékoztatása alapján nincs jogszabályi lehetőségünk egy leláncolt (akár roncsnak is tűnő) kerékpár levágására és elszállíttatására.
  • Járókelő Józsefvárosi Közterület-felügyelet hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését, amelyre reagálva a Józsefvárosi Közterület-felügyelet munkatársai megtekintették a kérdéses kerékpárt. Ennek során megállapították, hogy az le van láncol
    ...
  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Balogh Samu bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére