Megoldásra vár

Hiányzó fa

A Ferenc körút 25. előtt egy fatuskó foglalja a helyet egy facsemete elől.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ferenc krt. 25

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00041385 számú bejelenté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Acsai Milán
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Városligeti Fasor (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szettört, elkopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére