Megoldott

Kopott pad

Tisztelt JCDecaux!
Kérem, hogy az Alsómalom utca nevű buszmegálló várója kopott padját fessék le!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Vízesés u. 8

Hozzászólások

  • Biciklis Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt címzett.

    Munkatársaink kijavították az önök által jelzett hibát.

    Üdv.

    Peter SZABO
    Karbantartó | Maintainer
    JCDecaux - Műszak | Technical
    6 Kén street - 1097 Budapest - Hungary
    Mobile : 36
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dobos Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Erdősi Mátyás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére