Megoldásra vár

Nem működő kijelzők

A MYK-380-as rendszámú buszon nem. működik, ill. rosszul a csukló két oldalán lévő belső kijelző. Jeleztem a sofőrnek is, aki szerint ez 1 éve ilyen.
Kérem, javíttssák meg.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Kossuth Lajos u. 207

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Volánbusz Zrt. (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 223U/705/2019

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Köszönjük, hogy bejelentésével megkereste társaságunkat, mellyel kapcsolatban az alábbi szíves tájékoztatást adjuk:

    Számunkra rendkívül fontos, h
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Volánbusz Zrt.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Ügyfélszolgálat"-ról "Volánbusz Zrt."-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0003702/2019

    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Levélírónk!

    Köszönjük, hogy levelével felkereste ügyfélszolgálatunkat!

    Tájékoztatjuk, hogy bejelentését továbbítottuk az illetékes VOLÁNBUSZ
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Anonim Vagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    De jó lenne, ha csak a kijelző lenne a baj ezekkel a buszokkal...
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére