Megoldott

Rossz állapotú, töredezett aknafedlap

Kérem legyenek szívesek a Tétényi úton a Szent Imre Kórház mentőbejáratahoz közeli járdán található aknafedlap cseréjéről gondoskodni, mert szét van töredezve rajta az aszfalt. Munkájukat ezúton is nagyon köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Tétényi út 16

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicserélték a fedlapot. Megoldott. Köszönöm.
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérlek a Magyar Telekom részére is továbbítsátok, ne fusson felesleges kört a Budapest Közútnál.
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Járókelő Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Közepén hiányos fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Hamzsabégi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Tönkrement fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Hamzsabégi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Széttört fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Hamzsabégi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére