Megoldatlan

parkolás a járdán

Az Istenhegyi úton az autók sokszor nem hagyják meg a kötelező helyet a járdán parkoláskor. Pl egy babakocsival az úton kellene haladni például a képen látható esetben.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, XII. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő András hozzászólt a bejelentéshez.

    A környéken sokszor parkolnak a járdán autósok sajnos.
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megoldódott azóta a probléma?
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Járókelő András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    8
    Válaszra vár
    8

    Rendszeres járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Dékán utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    parkolóóra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gábor Takács
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Győri út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járdán parkoló autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Matyó utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére