Megoldott

Hiányzó óra

Albertfalva vasútállomáson az órát eltávolították, az oszlopon az üres váz maradt.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kővirág sor 35

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Nagy Jenő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az óra helyreállítva, köszönjük szépen!
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a tárgyi bejelentést, amellyel kapcsolatosan tájékoztatjuk, hogy az Albertfalva megállóhely óráját, javítás céljából szerelték le. Az óraszerkezet javítása folyamatban va
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Nagy Jenő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nem aktuális és undorító tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Kelenföld vasútállomás (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nem jó a lift

    Beküldés ideje:
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Akadémiaújtelep (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére