Megoldott

rendszám nélküli autó

Rendszám nélküli autó parkol a Mohács u.14 sz.előtt,közel a Tar utcához.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Mohács u. 14

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Ktf 13 hozzászólt a bejelentéshez.

    A gépjármű elszállítása megtőrtént!

    Koi Zsolt
    Ügyeleti és információs szolgálat

    Budapest Főváros XIII. Kerületi
    KÖZTERÜLET-FELÜGYELET
    1131 Budapest, Hajdú u. 29.
    06-1-359-9419, +36-30-460-9355,
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Ktf 13 hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelentő tájékoztatását. Budapest Főváros XIII. Kerületi Közterület-felügyelet a hatályos jogszabályoknak megfelelően felszólította a jármű tulajdonosát az autó elszállítására, amennyibe...
  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • András Bognár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére