Megoldott

Villanyoszlop hiányzó szervízfedél

A Könyves Kálmán krt., Üllői út Albert Flórián út közti szakaszán, az FTC stadion oldalán az egyik villanyoszlop szekrénye fedetlen, életre veszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, VIII. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Bejelentését a válaszlevél/ vagy a visszajelzések alapján lezártuk! Kérjük, ha a bejelentés jelenlegi státuszával ellenkező információval rendelkezik jelezze felénk, hogy intézkedhessünk!
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Aktuális még a probléma?
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésével kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk.

    A Budapest IX. ker. Könyves Kálmán krt. FTC sportpálya melletti hiba bejelentését a területi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Járókelő Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére