Megoldott

Megrongált utasváró

Megrongálták a Szentmihályi út nevű buszmegálló utasváróját, gyakorlatilag nem maradt ép üveg a váróban.
Képet nem volt időm készíteni, mert későn vettem észre.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Rákospalotai határút 129

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt címzett.

    Munkatársaink már Január 30.-án orvosolták a kérdéses utasvárót.

    Üdv.

    Peter SZABO
    Karbantartó | Maintainer
    JCDecaux - Műszak | Technical
    6 Kén street - 1097 Budapest - Hungary
    Mo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére