Megoldott

Kidőlt tábla

A Lázár és Perczel Mór utca sarkán lévő jelzőtábla kidőlt.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Lázár u. 8

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott!
  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére