Megoldott

Összetört faveremrács és kidöntött poller a Hild térnél

Ld. a címet és a képet, a pontos helyszín Október 6. utca 1., tehát a CBA Prima előtti szakasz.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Október 6. u. 3

Hozzászólások

  • Sutus Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Baranyai Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszakerült a poller, meghegesztették a rácsot, köszönöm az intézkedést!
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az V. Október 6. utca 1 szám előtt kitört P05-ös parkolás gátló oszlopot Osztályunk 2019.01.15-én megrendelte a kivitelezőtől, mely a kapacitás függvényében javítja a hibát!

    Üdvö...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Árvai Orsolya elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület

  • Baranyai Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hold utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Falk Miksa utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére