Megoldott

Duplakátyú

Anonim Járókelő

Egy nagyobb, kb félméteres kátyú van hetek óta a Bimbó út végén az egyirányú szakaszon, és pár napja mellette egy kisebb is. A nagy az elég mély is, veszélyes a kocsikra nézve, akik ráadásul lendületből jönnek az emelkedőn. Kikerülni nem nagyon lehet, mert jobbra sövény+szikla, balra parkoló autók...

(Bár ma ott valamit csinálnak az aszfalton, ezzel elbarikádozva a járda melletti parkolót, egy 2méteres "lyukat" vágva az aszfaltba és remélem egyútt megcsinálják ezt a két kátyút is, de nem vagyok benne biztos).

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A kátyúkat megcsináltatjuk, a másik közmű üzemzavar.

    Üdvözlettel,

    Budapest Főváros II. Kerületi Önkormányzat
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére