Megoldásra vár

Fatörzs

A Teréz körút 1. előtt egy üres fatörzs foglalja a helyet egy új facsemete elől.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Teréz krt. 1-3

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is megoldásra vár.
  • Németh Zs. visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00040722 számú bejelenté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére