Megoldott

Gyűlölködő felirat

Kérem, hogy a váróról takarítsák le a gyűlölködő szöveget.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kozma u. 11

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Lefestették.
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Graffiti"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "JCDecaux"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez inkább BKK.
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "JCDecaux"-ra.

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Dózsa György út graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Dózsa György út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongálás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Zuhatag sor (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére