Megoldott

Suzi, a tekergő

Anonim Járókelő

Egy gazdátlan Suzuki enyészik Csepelen, a II. Rákóczi Ferenc utca 364. szám előtt az út mellett.
2014.11.20. óta ki van vonva a forgalomból.
Kérjük intézkedésüket!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc utca 364

Hozzászólások

  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Már nincs ott az autó.
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    :D
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Acélcső utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Katona József utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére