Megoldott

Középület állapota

A képen látható módon el van hanyagolva a Móricz Zs. körtéri Gomba honlokzat-párkány csatlakozása.
Kijárna neki egy kis gondozás.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér 10

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0001806/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00040449

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet eljuttattunk a Móricz Zsigmond körtéri BKK Ügyfélközpont munkatársainak....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Laczko Marton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére